Вальцовка Wipcool EF-2 с эксцентриком, для медных труб

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Wipcool |
| Тип | Вальцовка |
| Минимальный диаметр трубы, дюйм | 1/4" |
| Максимальный диаметр трубы, дюйм | 3/4" |
| Минимальный диаметр трубы, мм | 6.35 мм |
| Максимальный диаметр трубы, мм | 19.05 мм |
| Минимальная толщина стенки трубы | 0.5 мм |
| Максимальная толщина стенки трубы | 1.5 мм |
| Регулировка глубины развальцовки | Нет |
Вальцовка для труб дюймова Wipcool EF-2 (1/4", 5/16", 3/8", 1/2", 5/8", 3/4"). Для приєднання мідних магістралей, необхідно забезпечити герметичне зʼєднання, для цого застосовується такий інструмент як вальцювання. Цей інструмент забезпечує рівномірне та точне приєднання роздавлених під конус труб, що необхідно для забезпечення правильного зʼєднання між елементами фреонової системи.
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴


